رزرو اینترنتی برای درخواست هایی 1 ماهه الی 6 ماه حمل بار و جا به جایی

مزایا رزرو اینترنتی

شرکت حمل و نقل کمک بار در راستای بهبودی و کیفیت بهتر برای خدمات دهیی به شهروندان تهران و کرج در حال بروز رسانی برای رزرو اینترنتی بار می باشد .

شرایط بار به گونه ای می باشد که برای رزرو اینترنتی بار می توانید بار خود را 1 ماهه الی 6 ماهه رزرو شرکت نمایید  و ساعت و تاریخ مشخصی را برای بار انتخاب کنید .

همچنین میتوانید با مراجعه به سایت hadibar.com برای کد تخفیف اقدام نمایید . کد تخفیفات 6 ماهه تاریخ انتقضا خواهند داشت . میتوانید با تماس با ما با کارشناس های ما در ارتباط باشید . شبانه روزی در تهران و کرج حنی روز های تعطیل .

کمک بار در سال 1381 تا به امروز مشغول به باربری واثاثیه کشی منازل در تهران و کرج ، (رزرو اینترنتی )حمل بار از تهران به تمام شهرستان های ایران و خارج از کشور . برای اطلاع بیر در مورد بار می توانید با ما در ارتباط باشید .

هزینه بار در رزرو اینترنتی با 20 درصد تخفیف و حضوری تا 40 درصد تخفیف می باشد . و هزینه بار کمک بار و تسویه بار در منزل شخص یا شرکت واحد ريال محاسبه میگردد .

حمل و نقل و اثاثیه کشی در تهران و کرج با شرکت های هادی بار و کمک بار و شرکت اثاثیه کشی اکسپرس بار شیانه روزی در اختیار شهروندان تهران و کرج . برای دریافت کد تخفیفات حمل و نقل به ص اصلی سایت مراجعه فرمایید .

شعبه اصلی کمک بار

شعبه اصلی حمل و نقل کمک بار برای بار و اتوبار

مرکز اصلی هادی بار

شعبه اصلی حمل و نقل هادی بار برای بار و اتوبار


    ‫0/5 ‫(0 نظر)
    بازگشت
    تماس با ما